Oferta

Jeśli odwiedzasz moją stronę jako osoba indywidualna:

Umów się już dziś!

W ramach 1h spotkań możesz skorzystać z konsultacji w takich obszarach jak:

  • poszukiwanie ścieżki kariery
  • wsparcie w przygotowaniu CV
  • wsparcie w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej
  • wsparcie w przygotowaniu się do negocjacji wynagrodzenia
  • praca nad rozwojem swoich kompetencji pomocnych w miejscu pracy jak np. asertywność, produktywność, negocjacje, komunikacja.
  • poszerzanie swojej samoświadomości (także ze wsparciem kwestionariuszy osobowościowych – uprawnienia psychologa)

Jeśli natomiast jesteś otwarty na pogłębioną pracę to zapraszam Cię na sesje coachingowe – podczas których pomogę Ci, zaplanować drogę do osiągnięcia Twojego celu. Możesz liczyć na to, że pomogę Ci się przyjrzeć Twoim zasobom. Temu co już masz. Jak już to ustalisz to pomogę Ci określić czego jeszcze potrzebujesz, aby osiągnąć to czego chcesz. Na końcu, o ile będziesz potrzebować mojej pomocy, pomogę ustalić plan Twojej “podróży”. Natomiast nie martw się, jeśli jesteś obecnie krok wcześniej – jeśli nie wiesz czego chcesz. Może wiesz czego nie chcesz? To jest zawsze dobry punkt wyjścia dla rozpoczęcia przygody.

Umów się już dziś!

Jeśli odwiedzasz moją stronę z ramienia przedsiębiorstwa:

W ramach mojej działalności możesz liczyć na wsparcie we wszystkich procesach HR takich jak: opis i wycena stanowisk, rekrutacja, wdrożenie nowego pracownika, budowa profilów kompetencyjnych, planowanie rozwoju pracowników, organizacja oraz prowadzenie szkoleń i sesji coachingowych. Ponad to prowadzę doradztwo w zakresie optymalizacji procesów oraz komunikacji w przedsiębiorstwie. Proponuję zarówno jednorazowe wsparcie i prowadzenie pojedynczych procesów jak i stałe doradztwo HR.

Napisz na: hello@yourbuddy.pl

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.