O mnie

Hej, jestem Maria. Wierzę, że wprowadzając drobne zmiany, których fundamentem jest samoświadomość, każdy może znacząco poprawić poczucie szczęścia i spełnienia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Przez lata szukałam i testowałam na sobie różne rozwiązania, które wspierają budowanie równowagi w najważniejszych obszarach naszego życia. Teraz pomagam innym odnaleźć ich balans tak, aby mogli w pełni cieszyć się życiem.Zapraszam do zapoznania się z krótką opowieścią o mnie. Co tu robię? Dlaczego? I co sądzę o całym tym świecie.

Z wykształcenia jestem psychologiem. Z zawodu HRowcem, trenerem i coachem. Od 10 lat pracuję z ludźmi w różnych obszarach: szkolenia, sesje indywidualne, rekrutacje czy tzw. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu czyli CSR.

Od zawsze wiedziałam, że chce pracować w obszarze wsparcia drugiego człowieka. Moja ścieżka, którą podążałam konsekwentnie do tego prowadziła i prowadzi. Natomiast podczas całej tej drogi precyzowałam i szlifowałam cel i założenia mojej pracy.

Pracowałam zarówno w niewielkich, rodzinnych organizacjach jak i międzynarodowych korporacjach. Doświadczenie tam zdobyte dały mi warsztat oraz narzędzia pomocne w wykonywaniu mojej pracy. Ale przede wszystkim pokazały mi, że tak samo się spełniam pomagając indywidualnym osobom jak i pomagając w kształtowaniu całych organizacji. Zawsze jednak przyświeca temu jeden cel – aby tworzyć lepszy świat czy ten świat dotyczy świata jednej osoby, świata zawodowego grupy osób czy całych społeczności lokalnych bądź globalnych.

Bardzo cenię sobie racjonalne podejście, etykę i autentyczność. Dlatego pracuję w oparciu o kodeks etyczny organizacji European Mentoring and Coaching Council (dostępny tutaj), której akredytowany kurs coachingu ukończyłam.

Co więcej wierzę, że każdy z nas może w ciągu swojego życia zrobić dużo dobra. Dlatego staram się maksymalizować dobro, które generuję. Realizuję to nie tylko poprzez wsparcie rozwoju pojedynczych osób czy organizacji, ale także współpracując z Fundacją Efektywny Altruizm, której założenia pokrywają się w 100% z moim podejściem do życia – czyli podejmując decyzję opieraj się na danych i racjonalnych przesłankach.

Uff to chyba tyle o mnie – cześć 🙂

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.