Bio

Hej, jestem Maria. Wierzę, że wprowadzając drobne zmiany, których fundamentem jest samoświadomość, każdy może znacząco poprawić poczucie szczęścia i spełnienia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Przez lata szukałam i testowałam na sobie różne rozwiązania, które wspierają budowanie równowagi w najważniejszych obszarach naszego życia. Teraz pomagam innym odnaleźć ich balans tak, aby mogli w pełni cieszyć się życiem.Zapraszam do zapoznania się z krótką opowieścią o mnie. Co tu robię? Dlaczego? I co sądzę o całym tym świecie.

Z wykształcenia jestem psycholożką. Co więcej obecnie kończę pierwszy rok z czteroletnich studiów podyplomowych z psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Laboratorium Psychoedukacji. Pracuję m.in. jako HRowiec, trenerka i coach. Od 15 lat pracuję z ludźmi w różnych obszarach: szkolenia, sesje indywidualne, rekrutacje czy tzw. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu czyli CSR.

Od zawsze wiedziałam, że chce pracować w obszarze wsparcia drugiego człowieka. Moja ścieżka, którą podążałam konsekwentnie do tego prowadziła i prowadzi. Natomiast podczas całej tej drogi precyzowałam i szlifowałam cel i założenia mojej pracy.

Pracowałam zarówno w niewielkich, rodzinnych organizacjach jak i międzynarodowych korporacjach. Doświadczenie tam zdobyte dały mi warsztat oraz narzędzia pomocne w wykonywaniu mojej pracy. Ale przede wszystkim pokazały mi, że tak samo się spełniam pomagając indywidualnym osobom jak i pomagając w kształtowaniu całych organizacji. Zawsze jednak przyświeca temu jeden cel – aby tworzyć lepszy świat czy ten świat dotyczy świata jednej osoby, świata zawodowego grupy osób czy całych społeczności lokalnych bądź globalnych.

Bardzo cenię sobie racjonalne podejście, etykę i autentyczność. Dlatego pracuję w oparciu o kodeks etyczny organizacji European Mentoring and Coaching Council (dostępny tutaj), której akredytowany kurs coachingu ukończyłam.

Co więcej wierzę, że każdy z nas może w ciągu swojego życia zrobić dużo dobra. Dlatego staram się maksymalizować dobro, które generuję. Realizuję to nie tylko poprzez wsparcie rozwoju pojedynczych osób czy organizacji, ale także współprowadząc Fundację Efektywny Altruizm, której założenia pokrywają się w 100% z moim podejściem do życia – czyli podejmując decyzję opieraj się na danych i racjonalnych przesłankach.

Uff to chyba tyle o mnie – cześć 🙂

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.